ტელევიზორი KIVI 55U760QB
2
წელი
აქცია
მოდელი: 55U760QB
ბრენდი: KIVI
მარაგშია
1399.00 ₾-13 % 1219.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
გადახდა
  • ბრენდი: Kivi
  • მოდელი: 55U760QB
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 55"
  • ჩვენების ტიპი: 4K UHD
  • რეზოლუცია: 3840x2160
  • განათების ტიპი: პირდაპირი LED
  • მატრიცის ტიპი: VA
  • HLG: დიახ
  • კონტრასტი: 7500:1
  • ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
  • პანელის განახლების სიჩქარე: 60Hz
  • სადგამის მასალა: მეტალი
  • MPEG ხმაურის შემცირება: დიახ
  • DI ფილმის რეჟიმი: დიახ
  • ჩაშენებული მეხსიერება: 8 GB
  • WIFI: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • კავშირის პორტები:
  • Ethernet (LAN): დიახ
  • USB: 2
  • HDMI პორტები: 4
  • HDMI ARC: დიახ
  • HDMI 2.1: დიახ
  • HDMI CEC: დიახ
  • ოპტიკური აუდიო გამომავალი: დიახ
  • USB კვება: 500 mA
  • Google ასისტენტი: დიახ
  • Chromecast: დიახ
  • Google Home: დიახ
  • DLNA: დიახ
  • ALLM: დიახ
  • თამაშის რეჟიმი: დიახ
  • HEVC: დიახ
  • ენერგიის მოხმარების კლასი: G
  • VESA: 200x200 მმ
  • Netflix: დიახ
  • Amazon Prime: დიახ
  • ზომა სადგამის გარეშე: 1230x65x710 მმ
  • ზომა სადგამით: 1229x260x770 მმ
  • წონა: 12,8 კგ
  • ფერი: შავი
ეკრანის ზომა55" 139.7 (სმ)