ტელევიზორი KIVI 65U730QB
2
წელი
აქცია
მოდელი: 65U730QB
ბრენდი: KIVI
მარაგშია
1699.00 ₾-10 % 1529.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
გადახდა
  • ბრენდი: Kivi
  • მოდელი: 65U730QB
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • Smart TV: დიახ
  • ეკრანის ზომა: 65"
  • ჩვენების ტიპი: 4K UHD
  • რეზოლუცია: 3840x2160
  • HDR მხარდაჭერა: დიახ
  • მატრიცის ტიპი: IPS
  • განათების ტიპი: LED
  • კონტრასტი: 1500:1
  • ჩვენების ფერი: 1,07B
  • ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
  • პანელის განახლების სიჩქარე: 60 Hz
  • CPU: Quad core
  • ბირთვების რაოდენობა: 4
  • ჩაშენებული მეხსიერება: 8 GB
  • WiFi: Wi-Fi 5G
  • Bluetooth: 5.1
  • CI: დიახ
  • ტიუნერები: DVB-T2, DVB-C, DVB-T
  • კავშირის პორტები
  • Ethernet (LAN): დიახ
  • USB: 2
  • HDMI პორტები: 3
  • HDMI ARC
  • HDMI 2.1
  • HDMI CEC
  • პორტი 3,5: დიახ
  • ოპტიკური აუდიო გამომავალი: დიახ
  • მინი RCA: დიახ
  • USB ვერსია: 2.0
  • HDMI ARC პორტი: HDMI 2.1
  • HDMI eARC: დიახ
  • აუდიო პროცესორი: SRC
  • Dolby Audio: დიახ
  • დინამიკები: 2х10W
  • დისტანციური მართვა: RC45
  • დისტანციური მართვის ტიპი: BT+ IR
  • პროგრამული უზრუნველყოფა:
  • Google ასისტენტი, Chromecast
  • Google Home
  • DLNA
  • ALLM
  • თამაშის რეჟიმი: დიახ
  • HEVC
  • AV1
  • სიმძლავრე: 212 W
  • ოპერაციული სისტემა: Android TV 11
  • MPEG ხმაურის შემცირება: დიახ
  • ციფრული ხმაურის შემცირება (DNR): დიახ
  • კომპიუტერის რეჟიმი: დიახ
  • VESA: 300x300მმ
  • ზომა სადგამის გარეშე: 1445x90x832 მმ
  • სადგამის მასალა: მეტალი
  • წონა: 15,5 კგ
  • ფერი: შავი
  • ეკრანის ზომა65" 165.1 (სმ)