ტელევიზორი KIVI 75U760QB
2
წელი
აქცია
მოდელი: 75U760QB
ბრენდი: KIVI
მარაგშია
3179.00 ₾-13 % 2779.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
გადახდა
  • ბრენდი: Kivi
  • მოდელი: 75U760QB
  • პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
  • ეკრანის ზომა: 75"
  • ჩვენების ტიპი:  4K UHD
  • რეზოლუცია: 3840x2160
  • HDR მხარდაჭერა: დიახ
  • მატრიცის ტიპი: HVA
  • HLG: დიახ
  • კონტრასტი: 7500:1
  • ასპექტის თანაფარდობა: 16:9
  • პანელის განახლების სიჩქარე: 60 Hz
  • სადგამის მასალა: მეტალი
  • MPEG ხმაურის შემცირება: დიახ
  • ჩაშენებული მეხსიერება: 8 GB
  • Smart TV: დიახ
  • WIFI: დიახ
  • Bluetooth: დიახ
  • ტიუნერები:
  • DVB-T2, DVB-C, DVB-T
  • კავშირის პორტები:
  • Ethernet (LAN): დიახ
  • USB: 2
  • HDMI პორტები: 4
  • HDMI ARC: დიახ
  • HDMI CEC: დიახ
  • USB კვება: 500 mA
  • ხმის ავტომატური კონტროლი: დიახ
  • Google ასისტენტი: დიახ
  • Chromecast: დიახ
  • Google Home: დიახ
  • DLNA: დიახ
  • ALLM: დიახ
  • თამაშის რეჟიმი: დიახ
  • HEVC: დიახ
  • AV1: დიახ
  • Netflix: დიახ
  • Amazon Prime: დიახ
  • VESA, მმ: 400x300
  • ოპერაციული სისტემა: Android TV 11
  • წონა: 23 კგ
  • ზომა სადგამის გარეშე: 1673,2x76,2x968,9 მმ
  • ზომა სადგამით: 1673,2x371,4x1031,7 მმ
  • ფერი: შავი
  • ეკრანის ზომა75" 190.5 (სმ)