ტელევიზორი SAMSUNG UE85DU7100UXRU
2
წელი
აქცია
მოდელი: UE85DU7100UXRU
ბრენდი: SAMSUNG
მარაგში არ არის
3599.00 ₾-11 % 3199.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
გადახდა
ბრენდი: Samsung
მოდელი: UE85DU7100UXRU
ტიპი: Smart ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 85"
გაფართოება: 3840 x 2160 (4K UHD)
ეკრანის ფორმატი: 16:9
განათება: LED
განახლების სიხშირე: 60 ჰც
HDR მხარდაჭერა: HDR10+, HLG
დაბნელების ტექნოლოგია: UHD Dimming
პროცესორი: Crystal Processor 4K
ხმის სისტემა: სტერეო, Dolby Digital, 10W x 2
ტიუნერი: ანალოგური, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
სმარტ ფუნქციები: Wi-Fi, Bluetooth, ბრაუზერი, აპლიკაციები
შეერთებები:
  • HDMI ×3
  • USB ×1
  • LAN (RJ-45) ×1
  • RF (ანტენა) ×1
  • CI სლოტი ×1
  • HDMI-CEC: კი
    ეკო სენსორი: კი
    დისტანციური მართვა: TM1240A
    კედელზე დამაგრება: VESA 600x400
    ოპერაციული სისტემა: Tizen
    ენერგომოხმარება: 230 W
    კვების წყარო: 100–240V, 50/60Hz