ტელევიზორი SONY KD-50X75WL
2
წელი
მოდელი: KD-50X75WL
ბრენდი: SONY
მარაგში არ არის
1899.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 5-დან 8 დღემდე
გარანტია
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
გადახდა
ბრენდი:
Sony
მოდელი/PN:
KD50X75WL
ტიპი:
Android TV
სმარტი:
დიახ
ეკრანი
დიაგონალი:
50"
გარჩევადობა:
3840 x 2160 (4K)
ეკრანის/პანელის ტიპი :
LCD
განათება:
Direct LED
განახლების სიხშირე:
60 Hz
HDR მხარდაჭერა:
დიახ
ცოცხალი ფერი:
TRILUMINOS:
HEVC მხარდაჭერა:
დაბნელების ტიპი:
Frame dimming
გამოსახულების პროცესორი:
4K X-Reality PRO
Dolby Vision:
სათამაშო რეჟიმი:
ფილმის რეჟიმი:
მეხსიერება
RAM მოცულობა:
2 GB
შიდა მეხსიერება:
32 GB
ხმის მახასიათებლები
ჩაშენებული დინამიკები:
სტერეო ხმა:
სპიკერების რაოდენობა:
სპიკერის სიმძლავრე:
10W x 2