ტელევიზორი SONY KD-65X75WL
2
წელი
აქცია
მოდელი: KD-65X75WL
ბრენდი: SONY
მარაგში არ არის
3099.00 ₾-26 % 2299.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
გადახდა
ბრენდი:
Sony
მოდელი/PN:
KD-65X75WL
ტიპი:
Android TV
სმარტი:
დიახ
ეკრანი
დიაგონალი:
65"
ეკრანის/პანელის ტიპი :
LCD
განათება:
Direct LED
განახლების სიხშირე:
60 Hz
HDR მხარდაჭერა:
დიახ
ცოცხალი ფერი:
HEVC მხარდაჭერა:
HLG (Hybrid Log Gamma):
დაბნელების ტიპი:
Frame dimming
გამოსახულების პროცესორი:
X1 4K HDR Processor
Dolby Vision:
სათამაშო რეჟიმი:
ფილმის რეჟიმი:
მეხსიერება
შიდა მეხსიერება:
32 GB
ხმის მახასიათებლები
ჩაშენებული დინამიკები:
სტერეო ხმა:
სპიკერების რაოდენობა:
სპიკერის სიმძლავრე:
10W x 2