ტელევიზორი TCL 43P755/R75PG1S-EU/GE
ყველაფერი პროდუქტის შესახებ
აღწერა
2
წელი
აქცია
მოდელი:
43P755/R75PG1S-EU/GE
ბრენდი:
TCL
მარაგში არ არის
849.00 ₾
-6 %
799.00 ₾
გაყიდულია
სწრაფი შეკვეთა
იპოვეთ იაფად?
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
ბრენდი:
TCL
მოდელი:
43P755/R75PG1S-EU/GE
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 43"
ეკრანის/პანელის ტიპი: LCD
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
სიკაშკაშე: 350
განახლების სიხშირე: 60 Hz
HDR მხარდაჭერა: დიახ
HLG (Hybrid Log Gamma): დიახ
Dolby Vision: დიახ
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
სპიკერის სიმძლავრე: 2 x 9.5W
Dolby Atmos: დიახ
სათამაშო რეჟიმი: დიახ
ანალოგური ტუნერი: დიახ
DVB-C: დიახ
DVB-T: დიახ
DVB-T2: დიახ
Wi-Fi: დიახ
Bluetooth: დიახ
Google Play Store: დიახ
ინტერფეისი
HDMI: 2
USB 3.0: დიახ
HDMI-CEC: დიახ
HDMI სწრაფი გადართვა: დიახ
Bluetooth: დიახ
WIFI: დიახ
"Miracast" მხარდაჭერა: დიახ
კედელზე დამონტაჟება: VESA 400 x 400
ოპერაციული სისტემა: Google TV
ზომები სადგამთან ერთად: 95,6 x 18,5 x 60 სმ
წონა სადგამით: 6.3 კგ
ფერი: შავი
ეკრანის ზომა
43" 109.22 (სმ)