ტელევიზორი TCL 85C655/TC80G1T-AP
ყველაფერი პროდუქტის შესახებ
აღწერა
2
წელი
აქცია
მოდელი:
85C655/TC80G1T-AP
ბრენდი:
TCL
მარაგში არ არის
2999.00 ₾
-17 %
2499.00 ₾
გაყიდულია
სწრაფი შეკვეთა
იპოვეთ იაფად?
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია 2 წელი
გადახდა
ბრენდი:
TCL
მოდელი:
85C655/TC80T6T-AP/ KS9W28
პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი
ეკრანის ზომა: 85"
ეკრანის ფორმატი: 16 : 9
სიკაშკაშე: 450 კდ/მ²
DLG (Dual Line Gate): 120Hz
განახლების სიხშირე: 60 Hz
განათება: DLED
დისტანციური მართვა: დიახ
სპეციალური მახასიათებლები: MEMC (60 Hz)
VRR (Variable Refresh Rate): 120Hz
RAM მეხსიერების ტიპი: DDR4
RAM მეხსიერების სიჩქარე: 3200 MHz
სპიკერის სიმძლავრე: 2x10W+15W
Dolby Atmos: დიახ
Smart TV: დიახ
Google TV: დიახ
Bluetooth: დიახ
WIFI: დიახ
აპლიკაციები: დიახ
ინტერფეისი
HDMI: 3
USB 2.0: 1
USB 3.0: 1
RJ-45 (LAN): დიახ
RF (ანტენა): 1
AV: 1
კედელზე დამონტაჟება: VESA 600 x 400
ენერგიის მოხმარება: 410 W