ტელევიზორი THOMSON 50QG4S14
3
წელი
აქცია
მოდელი: 50QG4S14
ბრენდი: THOMSON
მარაგშია
1059.00 ₾-15 % 900.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გადახდა
გადახდა
ეკრანი
  • ეკრანის დიაგონალი: 50” / 126 სმ
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K UHD)
  • ეკრანის ტექნოლოგია: QLED
  • განახლების სიხშირე: 60 ჰც
  • პროცესორი: CA75x2 (1.3GHz) + CA55x2 (1.15GHz)
  • HDR10 მხარდაჭერა
  • Dolby Vision მხარდაჭერა
  • ფერის სიღრმე: 10 ბიტი (1 მილიარდი ფერი)
  • ციფრული ხმაურის შემცირება
  • ადაპტიური დეინტერლეისინგი
აუდიო
  • ხმის სიმძლავრე: 2 x 10 ვტ
  • Dolby Audio მხარდაჭერა
  • Dolby Atmos მხარდაჭერა
  • ციფრული სივრცითი ხმა
  • დინამიკის ტიპი: BOX
  • AV სტერეო
  • ექვალაიზერი / ბალანსი
SMART TV
  • ოპერაციული სისტემა: Google TV™ (Android™ 11)
  • ოპერატიული მეხსიერება: 2 GB
  • შიდა მეხსიერება: 16 GB
  • ხმის მართვა: Google Assistant
  • Wi-Fi: 2.4G + 5G
  • Bluetooth: 5.0
  • Google Cast მხარდაჭერა
  • ელექტრონული პროგრამების გზამკვლევი (EPG)
  • მედიაპლეერი
  • სატელიტი: DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2
  • Ethernet (RJ-45)
  • ოპტიკური აუდიო გამოსავალი (S/PDIF)
  • პულტზე ღილაკები: YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Apple TV, Live TV
მხარდაჭერილი ფორმატები
  • ვიდეო: .3gp, .avi, .flv, .mkv, .mpv, .mp4, .mpg, .webm
  • აუდიო: .aac, .flac, .mp3, .wav
  • სურათი: .bmp, .gif, .jpg, .png
შეერთებები
  • HDMI: 4 (2 x HDMI 2.0 + 2 x HDMI 2.1)
  • HDMI ARC/eARC: eARC (HDMI 3)
  • HDMI CEC მხარდაჭერა
  • USB: 2 x USB 2.0 + 1 x USB 3.0
  • AV IN
  • Unicable I / II მხარდაჭერა
  • ყურსასმენის შესაერთებელი
მიმღები
  • Triple Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2
  • HbbTV მხარდაჭერა
  • CI+ სლოტი
  • მშობლის კონტროლი
  • HEVC / H.265 მხარდაჭერა
  • PVR / Time-Shift: არ არის
  • Hotel Mode: არ არის
დიზაინი
  • ჩარჩო: უჩარჩო დიზაინი
  • სადგამი: ფეხები
  • ფერი: მუქი ნაცრისფერი
  • პულტი: Bluetooth, განათებული ღილაკებით
ენერგომოხმარება
  • ენერგო კლასი (SDR): F
  • მოხმარება (SDR): 64 კВт.სთ / 1000 სთ
  • ენერგო კლასი (HDR): F
  • მოხმარება (HDR): 65 კВт.სთ / 1000 სთ
  • მოლოდინის რეჟიმი: 0.5 ვტ
  • ქსელში მოლოდინის რეჟიმი: 2 ვტ
  • კვების წყარო: AC 100–240V, 50/60Hz