ტელევიზორი THOMSON 50QG7C14
3
წელი
აქცია
მოდელი: 50QG7C14
ბრენდი: THOMSON
მარაგშია
1579.00 ₾-25 % 1189.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გადახდა
გადახდა
ეკრანი და გამოსახულება
• ეკრანის ზომა: 50” / 126 სმ
• გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K UHD)
• QLED | Direct LED | 144Hz
• პროცესორი: CA75 1.3GHz + CA55 1.15GHz
• ხედვის კუთხე: 178°
• ფერები: 10-ბიტი (1 მილიარდი ფერი)
• Dolby Vision | HDR10
• ადაპტიური დეინტერლეისინგი | ხმაურის შემცირება
ხმა
• სიმძლავრე: 2 x 10W