ტელევიზორი THOMSON 55UG4S14
3
წელი
აქცია
მოდელი: 55UG4S14
ბრენდი: THOMSON
მარაგშია
1099.00 ₾-15 % 930.00 ₾
თბილისში უფასო მიწოდება (30 ლარიდან)
მიწოდება 3 სამუშაო დღეში
გარანტია
გარანტია
გადახდა
გადახდა
ეკრანი
  • ეკრანის ზომა: 55” / 139 სმ
  • გარჩევადობა: 3840 x 2160 (4K UHD)
  • ეკრანის ტექნოლოგია: Direct LED
  • განახლების სიხშირე: 60 ჰც
  • პროცესორი: CA75x2 1.3GHz + CA55x2 1.15GHz
  • HDR10: კი
  • Dolby Vision: არა
  • ფერის სიღრმე: 10 ბიტი (1 მილიარდი ფერი)
  • ხმის ჩახშობა: კი
  • ადაპტიური დეინტერლეისინგი: კი
აუდიო
  • ხმის სიმძლავრე: 2 x 10W
  • Dolby Audio: კი
  • Dolby Atmos: არა
  • ციფრული ხმა: კი
  • დინამიკის ტიპი: BOX
  • სტერეო AV: კი
  • ექვალაიზერი / ბალანსი: კი
SMART TV
  • ოპერაციული სისტემა: Google TV™ (Android™ 11)
  • მეხსიერება: 2 GB RAM, 16 GB Flash
  • ხმოვანი მართვა: Google Assistant
  • Wi-Fi: 2.4G + 5G
  • Bluetooth: 5.0
  • Google Cast: კი
  • პროგრამების გიდი: კი
  • მედია ფლეიერი: კი
  • Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
  • Ethernet (RJ-45): კი
  • ოპტიკური აუდიო: 1x optical
  • პულტზე ღილაკები: YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Apple TV, Live TV
ფორმატების მხარდაჭერა
  • ვიდეო: .3gp, .avi, .flv, .mkv, .mov, .mp4, .mpg, .webm
  • აუდიო: .aac, .flac, .mp3, .wav
  • გამოსახულება: .bmp, .gif, .jpg, .png
შეერთებები
  • HDMI: 2 (2.0) + 2 (2.1)
  • HDMI eARC: კი (HDMI 3)
  • HDMI CEC: კი
  • USB: 2 (2.0) + 1 (3.0)
  • AV IN: კი
  • Unicable I / II: კი
  • ყურსასმენების მხარდაჭერა: არა
მიმღები
  • Triple Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2
  • HbbTV: კი
  • CI+: კი
  • მშობლის კონტროლი: კი
  • PVR / Time-Shift: არა
  • სასტუმროს რეჟიმი: არა
  • HEVC/H.265: კი
დიზაინი
  • ჩარჩო: ჩარჩოს გარეშე
  • სადგამი: გვერდითი ფეხები
  • ფერი: შავი
  • პულტი: Bluetooth, განათებული ღილაკებით
ენერგომოხმარება
  • კლასი (SDR/HDR): E
  • მოხმარება: 63 kWh/1000h (SDR), 64 kWh/1000h (HDR)
  • სტენდბაი რეჟიმი: 0.5W
  • ქსელში სტენდბაი: 2W