tv THOMSON 50QG7C14
3
YEARS
Sale
Model: 50QG7C14
Brand: THOMSON
In stock
1579.00 ₾-25 % 1189.00 ₾
Free delivery throughout Tbilisi (from 30 gel)
Delivery within 3 business days
Warranty
Warranty
Warranty 3 years
Payment
Payment
Description tv THOMSON 50QG7C14
Picture & Display
• Screen size: 50” / 126 cm
• Resolution: 3840 x 2160 (4K UHD)
• QLED | Direct LED | 144Hz
• CPU: CA75 1.3GHz + CA55 1.15GHz
• Viewing angle: 178°
• Color: 10-bit (1 billion)
• Dolby Vision | HDR10
• Adaptive deinterlacing | Dynamic Noise Reduction
Audio
• Output: 2 x 10W
• Dolby Atmos | Digital Surround | AV Stereo
• Equalizer / Balance
Smart Features
• OS: Google TV™ (Android™ 11)
• Voice control (Google Assistant)
• Chromecast built-in, HbbTV, Media Player
Connectivity
• Wi-Fi, Bluetooth
• HDMI: 2 x 2.1 + 2 x 2.0 | eARC | CEC
• USB: 2 x 2.0 + 1 x 3.0
• Optical Out, AV IN, Ethernet (RJ-45)
• DVB-T/T2/C/S/S2, CI+, DiSEqC 1.0/1.1/1.2
• HEVC/H.265, Unicable I/II, Headphones
Design & Power
• Central swivel stand | Color: Black
• VESA mount: 200x200
• Energy class: F (SDR/HDR)
• Consumption: 64 / 65 kWh/1000h
Dimensions & Weight
• Without stand: 1111×75×643 mm | 13 kg
• With stand: 1111×281×676 mm
• Carton: 1210×142×763 mm | 15.7 kg